facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі підірвалися двоє українських військових

1x
Прослухати
--:--
--:--

14 червня у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» унаслідок вибуху невідомого вибухового пристрою двоє військовослужбовців зазнали уламкових поранень.

Про це повідомляє пресслужба ОТУ «Схід».

Воїнів доправили до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військового задовільний, іншого — середньої тяжкості.

Обставини події з’ясовуються. На місці працюють представники військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗСУ.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

43 хв тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

58 хв тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

59 хв тому
Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

1 год тому