facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики двічі порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Бойовики 20 червня порушили режим припинення вогню на Донбасі. Бойовики обстрілювали українські позиції й запускали безпілотник.

Про це повідомляє пресцентр штабу Операції Об’єднаних сил у Facebook.

Ворожі обстріли були зафіксовані в районі населеного пункту Старогнатівка. Бойовики здійснили обстріл у бік позицій українських військових зі стрілецької зброї.

Крім того, в Луганській області військові зафіксували проліт ворожого безпілотного літального апарату з перетином лінії розмежування. Ворожий безпілотник вчасно був пригнічений засобами радіоелектронної боротьби.

У результаті обстрілів бойовиків жоден український військовий не постраждав.

«Про факти порушень з боку бойовиків українська сторона СЦКК повідомила представникам місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм».

ООСПідтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

23 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

46 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

58 хв тому
Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

11 год тому