

Нині у Києві діє 98 пунктів щеплення, незабаром буде ще 9.
Про це в етері Громадського радіо заявила заступниця голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Ганна Старостенко.
«Працюємо над тим, щоб було більше мобільних бригад. Зокрема, 26 додаткових мобільних бригад проходять навчання, аби цими вихідними розпочати свою роботу. Тому ми і надалі нарощуємо свої вакцинувальні потужності», — сказала Старостенко.
Вона пояснила, що 98 пунктів — це філіали великого центру вакцинації.
«Ми бачимо, що ті бригади, які працюють безпосередньо у себе на території, вони вакцинують більше людей, ніж ті, які роблять щеплення на Лівобережці», — додала заступниця голови КМДА.
Вона пояснила це тим, що людині зручніше прийти до пункту вакцинації поблизу свого будинку, ніж їхати на лівий берег до центру вакцинації.
У Києві вакцинувалися близько 20 000 людей, це значно більше, ніж в інших областях.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
