Як у Швейцарії святкували перемогу над збірною Франції на Євро-2020?

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Збірна Швейцарії з футболу вийшла у чвертьфінал Євро-2020, здобувши в серії пенальті перемогу над збірною Франції.

Після матчу у Женеві люди зібрались на площі Плен-де-Пленпале та святкували перемогу країни, передає кореспондентка Громадського радіо.

Варто зазначити, що у країні, де після 21 год наступає тиша, опівночі почали лунати феєрверки, футбольні кричалки та сигнали автомобілів.

Один з уболівальників заліз на стовп, а люди допомагали розвернутись автобусу, бо рух його напрямком був перекритий.

Збірна Швейцарії в матчі однієї восьмої фіналу Євро-2020 перемогла в серії пенальті збірну Франції та пробилася до чвертьфіналу. Матч відбувся, 28 червня, в Бухаресті.

У додатковому часі жодна з команд не змогла забити гол, а в серії пенальті з рахунком 5:4 перемогли швейцарці. Вирішальним став удар нападника збірної Франції Кіліана Мбаппе – його відбив швейцарський воротар Янн Зоммер.

Нагадаємо, що свій перший міжнародний матч збірна Швейцарії зіграла в 1905 році проти збірної Франції, в якому програла з рахунком 0:1.