facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У столиці демонтують пам'ятник дружби Києва і Москви

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві демонтують пам’ятник дружби з російською столицею Москвою. Його передадуть в музей тоталітаризму, але до того часу пам’ятник буде перебувати на зберіганні в Голосіївській районній адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Через численні звернення громадян у Києві демонтують пам’ятний знак на честь дружби міст Києва і Москви, який встановлений у сквері на вулиці Маршала Якубовського».

Рішення про демонтаж пам’ятника дружби підтримали 80 депутатів Київської міської ради.

«З метою забезпечення інтересів громади столиці виникла необхідність щодо демонтажу пам’ятного знаку. Адже в результаті тимчасової окупації державою-агресором частини території України та грубого порушення принципів і норм міжнародного права потрібно захищати інтереси держави у всіх сферах діяльності».

При цьому в Київській міськраді зазначили, що пам’ятні знаки на честь дружби Росії та України втратили свій сенс і викликають значний суспільний резонанс.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

4 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

37 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

49 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому