Український спортсмен виграв «золото» юніорського Євро-2021

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Український плавець Володимир Лісовець виграв «золото» на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів у Римі на дистанції 100 метрів брасом.

Про це повідомляє Федерація плавання України.

Лісовець встановив новий рекорд, пропливши дистанцію за 1 хвилину 00,28 секунди.

Після завершення запливу Лісовець сказав, що задоволений результатом, хоч спочатку й відчував себе невпевнено у воді:

«Врешті все пройшло добре. Це мої другі міжнародні змагання, тому я задоволений результатом. На жаль, я не зміг відвідати місто через карантинні обмеження, але цей басейн чудовий», – цитує спортсмена Європейська ліга з плавання.

Другу срібну медаль виборов одесит Вадим Науменко, пропливши дистанцію у 200 метрів комплексним плаванням за 2.00,65. Українська збірна посіла третє місце у комбінованій змішаній естафеті 4х100 – 3.54,03.

За Україну у команді виступали Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Вікторія Костроміна та Карина Снітко.