facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Як тільки в Києві буде достатньо вакцини, то Pfizer щепитимуть усіх охочих — Гінзбург

1x
Прослухати
--:--
--:--

Наразі у Києві різні бригади працюють із різними вакцинами. Обираючи дату вакцинації через Helsi користувач бачить, яка бригада щепить CoronaVac, яка — Pfizer.

Про це в ефірі Громадського радіо розповіла Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА.

«Враховуючи те, що на сьогодні маємо обмежену кількість вакцин, то у вакцинальному центрі впроваджуємо можливість щепитись однією з двох вакцин на вибір першочергово для людей 60+.

Як тільки вакцин буде достатньо ми будемо готові дати можливість обирати між препаратами CoronaVac та Pfizer усім», — наголосила Гінзбург.

Нагадаємо, напередодні у МОЗ заявили, що вакцина проти коронавірусу від компанії Pfizer-BioNTech тепер доступна для усіх охочих, які щепляться у центрах масової вакцинації населення.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

4 хв тому
Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

14 хв тому
«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

«Хейт стихне, а шлейф залишиться»: як бізнесу потурбуватись про репутацію в інтернеті

43 хв тому
Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

Росіяни за добу майже 80 разів атакували Сумську область

56 хв тому