Євро-2020: Іспанія обіграла Швейцарію та стала першим півфіналістом

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Збірна Іспанії обіграла збірну Швейцарії у 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Гра відбувалася у Санкт-Петербурзі, на стадіоні «Газпром-Арена», передає

Рахунок першими відкрили іспанці. На 8-й хвилині гол у власні ворота забив захисник швейцарців Закарія. Через годину рахунок зрівнявся — гол на рахунку швейцарця Шакірі.

На 77-й хвилині збірна Швейцарії лишилася у меншості — з поля вилучили Фройлера. Попри це, обидві команди не змогли забити в основний і додатковий час. У серії післяматчевих пенальті гору взяли іспанці — 3:1.

У пʼятницю ввечері буде зіграний другий чвертьфінал — між командами Бельгії та Італії.

Нагадаємо, що 29 червня збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020, обігравши в додатковий час збірну Швеції з рахунком 2:1 в матчі на стадіоні «Хемпден Парк» в шотландському Глазго. 3 липня команда побереться зі збірною Англії за путівку до півфіналу.