facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики тричі порушували «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Протягом минулої доби, 21 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано три порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Так, у напрямку Авдіївки ворог вів вогонь з ручних протитанкових і підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї.

Поблизу селища Піски бойовики застосували міномети 82-го калібру та протитанкові ракетні комплекси.

Біля Мар’їнки бойовики обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру.

«Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрою один військовий дістав осколкові поранення. Воїн знаходиться у лікувальному закладі. Стан пораненого – задовільний», – йдеться в повідомленні.

Станом на 7 годину ранку, 22 липня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

12 хв тому
До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

27 хв тому
Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

1 год тому
«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

1 год тому