![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Українська боксерка Лисенко виграла бій та пройшла до чвертьфіналу на Олімпійських іграх-2020
![Українська боксерка Лисенко виграла бій та пройшла до чвертьфіналу на Олімпійських іграх-2020](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F07%2Fbokserka-Foto-NOK-1.jpg&w=1366&q=75)
Українська боксерка Анна Лисенко виграла перший бій на Олімпійських іграх-2020. Вона виступає у ваговій категорії до 69 кілограм.
Про це повідомляє пресслужба НОК.
Лисенко здобула переконливу перемогу і таким чином опинилася в чвертьфіналі.
«Беззаперечна перемога Анни Лисенко! Українська боксерка, яка виступає у ваговій категорії до 69 кг, одностайним рішенням суддів – 5:0 перемагає суперницю з Марокко і виходить в 1/4 фіналу на Олімпісйьких іграх у Токіо-2020», – повідомили у НОК.
???Беззаперечна перемога Анни Лисенко!
Українська боксерка, яка виступає у ваговій категорії до 69 кг, одностайним рішенням суддів – 5:0 перемагає суперницю з Марокко і виходить в 1/4 фіналу на Олімпісйьких іграх у Токіо-2020.
Молодчина, тільки вперед!!!???? pic.twitter.com/AXroNZez80
— НОК України (@OlympicUA) July 27, 2021
Нагадаємо, у боксі українську олімпійську збірну представляють Микола Буценко (Харківська область), Цотне Рогава (Одеська область), Ярослав Харциз (Харківська область), Олександр Хижняк (Полтавська область), Анна Лисенко (Київська область).
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS