facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Світоліна вийшла в півфінал Олімпійських ігор-2020

1x
Прослухати
--:--
--:--

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла в півфінал одиночного олімпійського турніру з тенісу у Токіо. Українка у двох сетах перемогла у чвертьфіналі фіналу італійку Камілу Джорджі.

Про це повідомляє пресцентр НОК.

Поєдинок завершився з рахунком 0:2 (4:6, 4:6).

За вихід у фінал Світоліна позмагається з переможницею протистояння Паула Бадоса (Іспанія) — Маркета Вондрушова (Чехія).

Півфінал Олімпіади-2020 у жіночому турнірі з тенісу відбудеться у четвер, 29 липня.

Нагадаємо, українська тенісистка перед зустріччю з Джорджі провела три виснажливі поєдинки в одиночному турнірі. Усіх трьох суперниць — Лауру Зігемунд, Айлу Томлянович та Марію Саккарі — Світоліна змогла обіграти у трьох сетах.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців

Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 160 українців

7 хв тому
У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

У Британії виставили на продаж будинок, де отруїли Скрипаля

58 хв тому
СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

СБУ знищила російські судна забезпечення та системи ППО окупантів

1 год тому
На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому