![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Світоліна вийшла в півфінал Олімпійських ігор-2020](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F07%2Fsvitolina-tokio-Foto-NOK-2.jpg&w=1366&q=75)
Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла в півфінал одиночного олімпійського турніру з тенісу у Токіо. Українка у двох сетах перемогла у чвертьфіналі фіналу італійку Камілу Джорджі.
Про це повідомляє пресцентр НОК.
Поєдинок завершився з рахунком 0:2 (4:6, 4:6).
За вихід у фінал Світоліна позмагається з переможницею протистояння Паула Бадоса (Іспанія) — Маркета Вондрушова (Чехія).
Півфінал Олімпіади-2020 у жіночому турнірі з тенісу відбудеться у четвер, 29 липня.
Нагадаємо, українська тенісистка перед зустріччю з Джорджі провела три виснажливі поєдинки в одиночному турнірі. Усіх трьох суперниць — Лауру Зігемунд, Айлу Томлянович та Марію Саккарі — Світоліна змогла обіграти у трьох сетах.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS