facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Олімпійські ігри-2020: Дві українські легкоатлетки вийшли до півфіналу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дві українські легкоатлетки вийшли до півфіналу на дистанції 800 м на літніх Олімпійських Іграх в Токіо.

Про це йдеться у трансляції Олімпіади.

Вікторія Ткачук пробігла дистанцію за 54,80 секунди в першому кваліфікаційному забігу, а Анна Рижикова показала результат 54,56 секунди в другому кваліфікаційному забігу.

Обидві Українки виграли свої забіги й спокійно вийшли в півфінал, який відбудеться 2 серпня. Підсумковий результат Рижикової – третій у кваліфікації, у Ткачук – сьомий.

Ще одна українка Марія Миколенко не виконала необхідний норматив для участі на Олімпіаді, але потрапила в Токіо по добору. Перший раз у неї навіть був фальстарт, за що вона отримала жовту картку, а після цього пробігла за 57,86 секунди. Миколенко стала сьомою у своєму забігу й останньою 36-ю всього, не зумівши вийти в півфінал.

Нагадаємо, 30 липня на Олімпіаді в Токіо стартували змагання з легкої атлетики.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Чубаров прогнозує у Криму повний колапс через проблеми з пальним і електроенергією

Чубаров прогнозує у Криму повний колапс через проблеми з пальним і електроенергією

6 хв тому
Конституційний суд визнав неконституційним безальтернативне тримання військових під вартою

Конституційний суд визнав неконституційним безальтернативне тримання військових під вартою

40 хв тому
Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

47 хв тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

1 год тому