Український плавець Михайло Романчук здобув «срібло» на Олімпіаді у Токіо

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

На Олімпійських іграх у Токіо, у фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем срібну нагороду здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців — Михайло Романчук і Сергій Фролов.

«Золото» виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук.

«Бронзу» завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук — 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував восьмим.

Для України це перша срібна медаль на цих Іграх. До цього українські спортсмени здобули п’ять бронзових нагород.

Нагадаємо, 27 липня Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.