Олімпійські ігри-2020: український борець Ленур Теміров програв за крок до бронзи

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українець Ленур Теміров програв в олімпійському поєдинку за бронзу у греко-римській боротьбі (до 60 кг). Вирішальну сутичку український борець закінчив поразкою попри рівний рахунок (1:1).

Про це повідомляє НОК Україна.

За бронзу Теміров боровся проти представника Китаю Сайліка Валіхана. У 2018 році Валіхан став бронзовим призером Чемпіонату світу.

Українець першим заробив очко у першому періоді. Наприкінці другої хвилини Теміров намагався здобути ще кілька очок, але не зміг, після чого суддя зупинив бій через незначне пошкодження українця.

У другому періоді Валіхану вдалося зрівняти рахунок. Теміров виконав ще кілька атак, але не отримав за них балів.

Сутичка закінчилася з результатом 1:1, проте китаєць набрав бал останнім, тому бронзова медаль Олімпіади-2020 дісталась саме йому.

Зазначимо, 2 серпня українка Алла Черкасова, яка виступає у вазі до 68 кілограмів, не пройшла у фінал Олімпійських ігор у Токіо у жіночій боротьбі. Вона змагатиметься за «бронзу».