1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українська спортсменка Алла Черкасова у вільній боротьбі (до 68 кг) перемогла японку та олімпійську чемпіонку Ігор в Ріо-де-Жанейро Сару Досьо, і посіла третє місце в турнірній таблиці, здобувши бронзову медаль.

Про це повідомляє пресслужба Олімпійського комітету та Асоціація спортивної боротьби України.

«Українська борчиня Алла Черкасова (до 68 кг) виборює до скарбнички синьо-жовтої збірної сьому нагороду Олімпійських ігор! У бронзовій зустрічі з представницею країни-господарки змагань Сара Досьо наша співвітчизниця була сильнішою та наполегливішою – 2:0», – йдеться у дописі.

Раніше українці Жан Беленюк (вага до 87 кг) та Парвіз Насібов (вага до 67 кг) пройшли до фіналу Олімпійських ігор у Токіо з греко-римської боротьби.