![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Олімпійські ігри-2020: Людмила Лузан стала третьою в каное-спринті
![Олімпійські ігри-2020: Людмила Лузан стала третьою в каное-спринті](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F08%2Fkanoistka-Foto-NOK-1.jpg&w=1366&q=75)
Каноїстка Людмила Лузан, чинна віцечемпіонка Європи на дистанції 200 метрів, здобула бронзову олімпійську медаль у жіночому каное.
Про це повідомляє НОК.
24-річна українка виграла два свої попередні заїзди (попередній раунд та півфінал). Крім неї такий самий результат показала тільки американка Невін Гаррісон, яка вважалася фавориткою на цій дистанції.
Безпосередньо у фіналі американка з перших метрів пішла у відрив та почала підтверджувати статус фаворитки, українка Людмила Лузан відставала на старті.
У кінці дистанції Людмила почала відігравати відставання, зрештою позиції на фініші визначав уже фотофініш. Американка Гаррісон виграла історичне золото з перевагою майже в секунду, другою змогла фінішувати Лоренс Вінсент-Ляпонт з Канади.
А от фотофініш визначив володарку бронзи — її здобула Людмила Лузан. Українка на 0.08 секунди випередила четверте місце, чинну чемпіонку Європи Дороту Боровську.
Відтак у перших в історії перегонах Олімпійських ігор у жіночому каное-спринті на подіум підіймуться спортсменки з США, Канади та України.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
єякщо у вас iOS