facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Скейтер з Австралії збив оператора під час заїзду на Олімпіаді

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Олімпійських іграх австралійський скейтер Кіран Вуллі врізався в оператора під час виконання одного з трюків.

Про це повідомляє The Guardian.

Хлопець спочатку впевнено приступив до виконання трюку, але потім щось пішло не так. Зрештою він упав. Утім, оператор не розгубився, швидко піднявся і навіть встиг зафільмувати хлопця на свою камеру.

Кіран Вуллі вибачився перед оператором і повернувся на старт.

Золоту медаль у цій кваліфікації виборов 18-річний австралієць Кіган Палмер, який отримав за свою найкращу спробу 95,83 бала. Срібло дісталося бразильцеві Педро Барросу (86,14 бала), а володарем бронзової медалі став американець Корі Жуно (84,13 бала).

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

48 хв тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

1 год тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 год тому