facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Китай вивів на орбіту новий супутник

1x
Прослухати
--:--
--:--

У п’ятницю, 6 серпня, Китай здійснив успішний запуск супутника «Чжунсін-2E».

Про це повідомляє Сіньхуа.

Як зазначається, ракета-носій «Чанчжен-3Б» (Long March-3B) із супутником на борту злетіла з космодрому Січан у провінції Сичуань (Південно-Західний Китай) о 00:30 за пекінським часом.

Супутник був успішно виведений на задану орбіту. Деталі про призначення супутника не повідомляються.

Цей політ для ракет-носіїв серії «Чанчжен» став 383-м.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

18 хв тому
До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

33 хв тому
Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

1 год тому
«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

1 год тому