США на першому місці у медальному заліку на Олімпіаді

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Збірна США завоювала ще дві золоті медалі на літніх Олімпійських іграх в Токіо. Таким чином, збірна США перегнала Китай за кількістю золотих медалей на Олімпіаді-2020.

Про це повідомляє CNN.

Зокрема, перемогу в олімпійському турнірі здобула жіноча збірна США з баскетболу. Американська велогонщиця Дженніфер Валенте стала переможницею змагань в омніумі.

У неділю жіноча збірна США з волейболу здолала Бразилію з рахунком 3:0, вигравши збірну США 39 золоту медаль у Токіо, — достатньо, щоб зайняти перше місце на медальній таблиці для американців. Це перша в історії золота медаль жіночого волейболу для збірної США.

Китай протягом кількох днів очолював таблицю золотих медалей, але США останніми днями скоротили відставання.

США вийшли на перше місце в медальному заліку. В активі США 39 золотих, 41 срібна і 33 бронзові нагороди. Китай іде другим (38-32-18). На третьому місці-Японія (27-14-17).

Україна посідає 44 місце, у нас загалом 19 медалей: 1 золота, 6 срібних та 12 бронзових.