facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Україні найбільше за два місяці випадків COVID-19 — 1 560 за добу

1x
Прослухати
--:--
--:--

За минулу добу в Україні зафіксували найбільшу кількість випадків коронавірусу за щонайменше 2 місяці. Йдеться про 1 560 нових підтверджених випадків хвороби за добу.

Також МОЗ повідомляє про 32 летальні випадки. Госпіталізували з COVID чи підозрою на нього 665 людей.

Найбільше випадків захворювання зареєстрували у Києві, Харківській, Одеській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Серед нових хворих 90 дітей і 35 медпрацівників.

Разом з тим за вчора в Україні зробили 120 тисяч щеплень. На сьогодні, повністю імунізовані та отримали дві дози – 2 мільйони й майже 909 тисяч людей.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

56 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

2 год тому