facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кулеба і Нуланд провели телефонну бесіду перед візитом Зеленського до США

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд, сторони обговорили низку питань, у тому числі підготовку візиту українського президента.

Про це повідомляє МЗС України.

Повідомляється, що сторони домовилися взаємодіяти в евакуації громадян України з Афганістану в пріоритетному порядку.

«Співрозмовники окремо обговорили підготовку до візиту президента України Володимира Зеленського до США і висловили взаємне переконання в тому, що візит буде успішним і результативним», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що візит Зеленського до США перенесли на 31 серпня, і в його програмі з’явилася зустріч з Джо Байденом віч-на-віч.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

 якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

34 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

57 хв тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому
На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

1 год тому