facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики два рази порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Протягом 21 серпня, бойовики на Донбасі два рази порушили режим тиші, втрат серед українських військових немає.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Повідомляється, що в напрямку Водяного біля Донецька противник застосував міномети 120-го калібру. А біля Золотого-4 бойовики вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів.

«Бойових втрат серед підрозділів Об’єднаних сил немає», – йдеться в повідомленні.

Про дії бойовиків повідомили представникам ОБСЄ. Українські військові контролюють ситуацію на Донбасі і дотримуються режиму припинення вогню.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

Зеленський подав до Ради законопроєкти про орден Європи та Український національний пантеон

47 хв тому
Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: є поранені, серед них двоє дітей

1 год тому
На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

1 год тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

2 год тому