![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![17-та медаль для України: дзюдоїстка Ніколайчик взяла «бронзу»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F08%2Funnamed-9.jpg&w=1366&q=75)
Україна здобула 17-у медаль для України та другу у дзюдо на Паралімпійських Ігор у Токіо. Дзюдоїстка Наталія Ніколайчик виборола «бронзу» у ваговій категорії до 52 кг.
Про це пише Суспільне.
Перед нею бронзову нагороду у ваговій категорії до 48 кілограмів взяла українка Юлія Іваницька.
Наталія Ніколайчик раніше вигравала медалі Паралімпійських Ігор: у 2012 році їй вдалося стати бронзовою призеркою.
Нагадаємо, на третій день Паралімпійських ігор у Токіо паверліфтерка Мар’яна Шевчук здобула друге «золото» для України на Паралімпіаді у Токіо.
Третій день Паралімпіади почався з того, що Владислав Білий виборов «срібло» у метанні спису, а Юлія Павленко — «бронзу» у стрибках в довжину. Також «срібло» взяли плавчиня Катерина Денисенко та плавець Сергій Кліпперт. Дзюдоїстка Юлія Іваницька та велосипедист Єгор Дементьєв взяли «бронзу».
Також Україна має «золото» та «срібло» від Мерешко, ще 6 срібних медалей, які здобули Артем Манько та Олена Федота за фехтування на візках і плавці Антон Коль, Максим Крипак та Олексій Вірченко. «Бронзи» в плавчині Анни Гонтар і фехтувальника Євгена Бреуса.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS