Двоє українських плавців здобули ще одні «срібло» та «бронзу» у Токіо

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Українські плавці здобули ще 2 медалі на Паралімпійських іграх у Токіо. Максим Веракса — «срібло» та Василь Крайник — «бронза».

Для Максима Веракси нагорода стала вже другою на цих Іграх. Раніше плавець здобув «бронзу» на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Для 25-річного Василя Крайника це перша паралімпійська медаль у кар’єрі.

Зазначимо, зараз Україна посідає 13 місце у загальному медальному заліку Паралімпіади у Токіо (за кількістю золотих, за загальною кількістю медалей ми на 4 місці).

Ми маємо 12 золотих, 30 срібних та 16 бронзових нагород. Загальна кількість медалей української збірної становить уже 58.