--:--
--:--

Ще одне «срібло»: українські паралімпійці здобули 98 медалей у Токіо від початку змагань

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У передостанній день Паралімпійських ігор у Токіо українські спортсмени здобули 4 медалі – 3 срібні та 1 бронзову.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства молоді та спорту.

Ще одне «срібло» виборола легкоатлетка Оксана Ботурчук у бігу на 200 метрів у класі  T12.

Раніше дві срібні медалі завоювали веслувальниця Марина Мажула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL1) та легкоатлет Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, T35).

Для Цвєтова це друга нагорода на токійській Паралімпіаді. Раніше він завоював «срібло» у бігу на 100 метрів. У Ботурчук, окрім 200-метрівки, у Токіо-2020 є срібні медалі у бігу на 100 та 400 метрів.

Бронзову нагороду здобув Василь Ковальчук у кульовій стрільбі. Він став третім у фіналі змішаних змагань зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів у класі SH2. До цього Ковальчук завоював «срібло» Ігор-2020 у змішаних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з дистанціі 10 метрів.

За підсумками 11-ти змагальних днів в активі Національної паралімпійської збірної України 98 нагород – 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових. У медальному заліку українці йдуть шостими за якістю нагород і п’ятими за кількістю медалей.