facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Донецький «Шахтар» програв молдовському «Шерифу»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Футболісти донецького «Шахтаря» програли виїзний поєдинок молдовському «Шерифу» у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/22. Гра завершилася  з рахунком – 2:0.

Про це повідомляє Укрінформ.

М’ячі забили Адама Траоре, який відзначився на 16-й хвилині, та Момо Янсане (62).

В іншому поєдинку квартету D на «Джузеппе Меацца» у Мілані переможець італійської Серії А «Інтер» зустрічається з віцечемпіоном Іспанії мадридським «Реалом».

Наступний матч «Шахтар» проведе 28 вересня на НСК «Олімпійський» в Києві проти «Інтера», «Шериф» у свою чергу зіграє в Мадриді з «Реалом».

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

29 хв тому
Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

31 хв тому