
Фото: GettyimagesУ Великій Британії почали вводити третю дози вакцини від коронавірусу COVID-19 окремим категоріям населення.
Про це повідомляє Національна служба охорони здоров’я Великої Британії.
«Сьогодні почали програму введення бустерної дози», — заявив міністр охорони здоров’я Британії Саджид Джавід.
За інформацією телеканалу Sky News, серед тих, кому пропонують зробити третю дозу — люди старші 50 років, медпрацівники, співробітники будинків для літніх людей, а також інші групи населення віком 16-49 років.
В об’єднаному комітеті з вакцинації та імунізації заявили, що третя доза вакцини зможе підвищити рівень опору вірусу у тих, чий захист найімовірніше уже ослаб після перших доз.
Дві дози вакцини в країні отримали майже 66% населення.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
