Україна вийшла на перше місце у медальному заліку на чемпіонаті світу з веслування

Збірна України вийшла на перше місце у медальному заліку чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який триває у Копенгагені. Спортсмени вибороли 4 медалі – три «золота» та «срібло».

Про це повідомляє пресслужба Федерації каное України.

Перше золото у третій день чемпіонату вибороли Людмила Лузан та Анастасія Четверікова на дистанції 500 метрів, яку вони подолали на каное за 1.55,85.

Срібну медаль отримала Людмила Лузан, яка подолала ті ж пів кілометра за 2.05,77, програвши лише 0,68 секунди переможниці.

«Золото» здобули спортсмени Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк та Тарас Міщук, які на каное подолали 500 метрів за 1.31,20. Вони лише на 0,1 секунди випередили польський екіпаж. Повідомляється, що це перша нагорода української каное-четвірки на чемпіонатах світу та Європи.

Останню на сьогодні золоту медаль отримала байдарка-четвірка у складі Олега Кухарика, Дмитра Даниленка, Ігоря Трунова і Івана Семикіна на дистанції 500 м, яку вони подолали за 1.20,19. Українці на 0,4 секунди випередили бронзових призерів Олімпійських ігор – збірну Словаччини. Це найкращий результат в історії виступів на чемпіонаті світу та перша медаль української чоловічої байдарки в олімпійському виді програми чемпіонату світу.