facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Зараз від жорстких локдаунів більше шкоди, ніж користі — мер Хмельницького

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин сподівається, що місто і надалі перебуватиме у «жовтій» карантинній зоні, адже вважає, що від локдауну більше шкоди, аніж користі.

Про це він розповів під час розмови у виїзній студії Громадського радіо:

«Зараз ми, як частина Хмельницької області, перебуваємо у жовтій зоні. Сподіваюсь, так буде і надалі. Я прихильник того, щоб не було ніяких жорстких локдаунів. Зараз від цього більше шкоди, ніж користі».

За його словами, значна частина людей перехворіла або вакцинувалась.

«Треба у будь-якій ситуації дати бізнесу, критичній інфраструктурі, навчальним закладам можливість працювати. Поки ми працюємо. У нас не закривались садочки, вони будуть працювати й надалі. Школи також працюють у звичайному режимі, ніхто не зупиняється», — розповів мер Хмельницького.

Повністю розмову із мером Хмельницького слухайте у доданому аудіофайлі

Слухайте також інші розмови з Міжнародного саміту мерів:

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

25 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

44 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

48 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

1 год тому