facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Експрезидента США Клінтона виписали з лікарні

1x
Прослухати
--:--
--:--

42-го президента США Білла Клінтона 17 жовтня виписали з лікарні, куди він потрапив кілька днів тому з інфекцією.

Про це повідомив прессекретар експрезидента Анхель Урена у Twitter.

«Температура і кількість лейкоцитів у крові нормалізувалися», — написав представник Клінтона.

Клінтон лікувався в медичному центрі Каліфорнійського університету в Ірвіні.

За даними лікарів, Клінтон відправиться додому в Нью-Йорк, де він продовжить курс лікування антибіотиками.

Нагадаємо, що Клінтона госпіталізували 16 жовтня з інфекцією, не повʼязаною з коронавірусом. Згодом стало відомо, що в його кров потрапила урологічна інфекція.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток: якщо

у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

13 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

36 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

52 хв тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

1 год тому