facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики тричі порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

17 жовтня бойовики тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі. У результаті ворожих обстрілів жоден український військовий не постраждав.

Про це повідомляє пресцентр штабу Операції Об’єднаних сил.

Так, один з ворожих обстрілів був зафіксований в напрямку Луганського. Бойовики здійснили обстріл зі станкових протитанкових гранатометів.

У бік Талаківки вони вели вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Неподалік Кримського бойовики застосували станкові та ручні протитанкові гранатомети, а також великокаліберні кулемети.

«Наші захисники відкривали вогонь, чим змусили противника припинити вогневу активність. Українські підрозділи контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил і продовжують виконувати завдання з відбиття і стримування бойовиків», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за добу 16 жовтня бойовики 11 разів обстріляли українські позиції на Донбасі.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому