Українські каратистки вибороли три медалі на чемпіонаті світу у Дубаї

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українські каратистки –  Аніта Сєрьогіна, Галина Мельник та Катерина Крива – вибороли три медалі на чемпіонаті світу у Дубаї.

Про це повідомляє пресслужба Української федерації карате.

Катерина Крива у ваговій категорії до 50 кг виграла у Молдір Жангбирбай з Казахстануз рахунком 5:0 та виборола бронзову медаль. Також третє місце посіла Галина Мельник – у вазі до 68 кг вона здолала колишню чемпіонку світу Алісу Бухінгер з Австрії. Рахунок бою – 3:0.

Українська спортсменка Аніта Сєрьогіна здобула срібну медаль та стала віцечемпіонкою світу з куміте. Cєрьогіна програла чинній чемпіонці Європи, сербці Йованні Прекович лише на 1 бал, який Прекович виборола наприкінці бою. Бій завершився з рахунком 1:2.