facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики двічі порушували «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Минулої доби, 26 листопада, бойовики вчинили два порушення режиму припинення вогню, одне з яких – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«У напрямку Мар’їнки противник здійснив обстріл з мінометів калібру 82 мм. В бік Новомихайлівки ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям. Командування та особовий склад Об’єднаних сил висловлюють щирі співчуття рідним та близьким героя, який загинув за Україну», – йдеться в повідомленні.

Українські військові відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Станом на 7-му годину ранку 27 листопада порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків не зафіксовано.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Через російські атаки в Богодухівській громаді не працюють всі АЗС, є проблеми з мобільним зв'язком

Через російські атаки в Богодухівській громаді не працюють всі АЗС, є проблеми з мобільним зв'язком

46 хв тому
Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

Росіяни вбили 77-річну жінку на Дніпропетровщині — область атакували дрони, артилерія і авіабомба

1 год тому
Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

2 год тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

2 год тому