facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На станції «Палац Україна» пасажир потрапив під потяг

1x
Прослухати
--:--
--:--

На станції «Палац Україна» пасажир потрапив під потяг. На синій лінії метро поїзди рухаються від станції «Героїв Дніпра» до «Олімпійської», від «Васильківської» до «Теремків»

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

«На місце події викликано медиків та правоохоронців. Проводиться необхідна робота. Про зміни та відновлення руху буде повідомлено додатково», – йдеться у дописі.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

16 хв тому
Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

18 хв тому