facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Львові помер директор Будинку вчених 

1x
Прослухати
--:--
--:--

У львівській мерії під час прийому у заступника міського голови раптово помер директор Будинку вчених, 75-річний Роман Славітич.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Сьогодні зранку в приміщенні міської ради стало погано Роману Славітичу. Працівники викликали швидку і розпочали серцево-легеневу реанімацію з застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Після прибуття на місце медики оперативно продовжили проводити реанімаційні заходи. Протягом години боролися за життя, але, на жаль, врятувати не вдалось», – йдеться у повідомленні.

Роман Славітич понад 40 років працював директором львівського Будинку вчених

За словами очевидиці, яка працює у міській раді, чоловік зайшов в кабінет, а потім знепритомнів.

75-річний директор Будинку вчених був на прийомі у першого заступника міського голови Андрія Москаленка, який після трагічної події зазначив у Facebook, що Роман Славітич напередодні сам зателефонував і попросив про зустріч.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

 

Поділитися

Може бути цікаво

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

12 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

24 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

57 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому