facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Бельгії в зоопарку бегемоти вперше заразились коронавірусом

1x
Прослухати
--:--
--:--

Національна ветеринарна лабораторія Бельгії виявила коронавірус у двох бегемотів із зоопарку в Антверпені. Спеціалісти кажуть, що це перший відомий їм випадок COVID-19 у цих тварин.

Про таке пише газета Het Nieuwsblad.

Захворіли два бегемоти: Імані (14 років) та Хермієн (41 рік). У них немає жодних симптомів, крім нежитю.

За словами працівника зоопарку, ветеринара Френсіса, тварини почуваються добре і перебувають на ізоляції. Але наразі не зрозуміло, як саме вони заразилися.

«Наскільки мені відомо, це перший випадок COVID-19 серед бегемотів. У всьому світі цей вірус здебільшого зареєстрований у людиноподібних мавп та тварин із сімейства котячих», — каже ветеринар.

Співробітники зоопарку, окрім захисних масок та дезінфекції взуття, тепер одягають також захисні окуляри, уникають контакту з іншими тваринами та щодня роблять експрес-тести на коронавірус.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

17 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

41 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

49 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому