facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Ужгороді спалили автомобіль журналіста та його дружини

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Ужгороді підпалили два автомобілі журналіста та засновника інформагенції ЗІДО Павла Білецького.

Відео пожежі Білецький опублікував у Facebook у неділю, 5 грудня.

Як пише «Детектор медіа», він припускає, що це підпал, пов’язаний з його журналістською роботою, а саме – публікаціями на тему закарпатського золоторудника або оборудок на митниці.

У коментарі «Суспільному» Білецький розповів, що першу машину підпалили біля коліс.

Поліція Закарпатської області уточнила, що спалили Subaru Forester та частково автівку Volkswagen Beetle. Через це відкрили провадження за умисне знищення майна підпалом.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

28 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому