--:--
--:--

Вперше в історії дві українські спортсменки здобули медалі на Кубку світу з лижної акробатики

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Вперше в історії одразу дві українські фристайлістки здобули медалі на Кубку світу з лижної акробатики. Анастасія Новосад завоювала своє перше золото на етапі Кубку світу, а Ольга Полюк здобула бронзову медаль.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

«Для обох це перші нагороди в особистих змаганнях на Кубку світу. Вітаємо спортсменок і тренерський штаб на чолі з Енвером Аблаєвим», – йдеться у дописі.

Новосад виконала стрибок із вищою складністю (3.525), який оцінили найвище серед усіх фіналістів – 98.7. Це майже на 7 балів вище, ніж у володарки другого місця Сю Ментао з Китаю.

Полюк здобула медаль останнім стрибком, що мав найнижчий коефіцієнт складності (2.9). Вона заробила 79.75 бала і посіла третє місце. Зазначається, що вперше в історії українського фристайлу одразу дві лижні акробатки збірної потрапили до трійки призерок на етапі Кубка світу.

У Руці виступали ще дві українки: Ангеліна Брикіна посіла 27-ме місце у кваліфікації (66.82), а Анастасія Гасюк – 31-ше (63.22).