

Український військовослужбовець отримав бойове поранення в зоні проведення операції об’єднаннях сил на Донбасі.
Про це повідомляє штаб ООС.
«Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню. Одне з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що бойовики гатили поблизу Новолуганського, Пісків, Золотого-2, Травневого. Стріляли зі стрілецької зброї, мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів, автоматичних станкових гранатометів.
Один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
