facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Економічний форум у Давосі перенесли через штам «Омікрон»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Всесвітній економічний форум, який мав відбутися 17-21 січня 2022 року у швейцарському Давосі, перенесли через ситуацію зі штамом коронавірусу «Омікрон».

Про це повідомляє сайт форуму.

Очікується, що форум може бути проведений на початку літа 2022 року.

Організатори наголошують, що поточні умови пандемії коронавірусу надзвичайно ускладнюють проведення глобальної очної зустрічі. Вони зазначили, що трансмісивність Омікрону та його вплив на подорожі та мобільність спричинили перенесення форуму.

«Відкладення щорічної зустрічі не завадить прогресу завдяки продовженню зустрічей лідерів бізнесу, уряду та громадянського суспільства в онлайн-форматі», – сказав професор Клаус Шваб, засновник і президент Всесвітнього економічного форуму.

Планувалося, що січневий форум мав зосередитися, зокрема, на питаннях освоєння технологій четвертої промислової революції та забезпечення більш інклюзивного майбутнього у сфері праці.

Нагадаємо, всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі є щорічним місцем зустрічі світової політичної та бізнесової еліти.

Через пандемію коронавірусу у 2021 році форум відбувся в онлайн-форматі.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

Зросла кількість загиблих через удар російської балістики по Кривому Рогу

13 хв тому
Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

Росіяни скинули три авіабомби на Дружківку, вбили жінку

28 хв тому
Померла співзасновниця видавництва «Грамота» Людмила Чічановська

Померла співзасновниця видавництва «Грамота» Людмила Чічановська

45 хв тому
Посилки до ЄС вартістю понад 45 євро обкладатимуть ПДВ з 1 липня

Посилки до ЄС вартістю понад 45 євро обкладатимуть ПДВ з 1 липня

48 хв тому