Беленюк та Лузан стали найкращими атлетами 2021 року — АСЖУ

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Найкращими атлетами 2021 стали чемпіон Олімпіади-2020 у Токіо Жан Беленюк та чемпіонка світу Людмила Лузан.

Про це повідомили в Асоціації спортивних журналістів України.

«Перше місце, здобувши впевнену перемогу у загальному заліку, посідає єдиний чемпіон України на Олімпіаді у Токіо — борець греко-римського стилю Жан Беленюк», — йдеться у дописі.

Також топ-10 атлеток очолила Людмила Лузан.

«Цього сезону Людмила вигравала по кілька медалей на кожному із найбільш представницьких турнірів. На чемпіонаті Європи двічі стала чемпіонкою, додавши до цього «срібло» й «бронзу»; на чемпіонаті світу зібрала повний комплект нагород, включно з чемпіонським титулом; а на головному старті «п’ятиріччя» (корекцію внесла пандемія) – зробила медальний дубль: індивідуальна «бронза» плюс «срібло» у дуеті!», – повідомили в АСЖУ.

Переможця визначали 12 членів експертної ради. Кожен із них формував десятку найкращих. За перше місце спортсмен отримував 10 балів, за друге – 9 і так далі.

Загалом Беленюк набрав 113 балів, а Лузан 72 бали.