![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Дві останні області вийшли з «червоної зони»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F12%2Fthumbnail-tw-20200803112136-6292.jpeg&w=1366&q=75)
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 30 грудня перевести з «червоної» у «жовту» зону епідемічної небезпеки Волинську та Запорізьку області.
Про це за результатами засідання повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.
Відтак, вся Україна нині перебуває у «жовтій зоні» епідеміологічної ситуації.
«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей», — написав Немчінов.
Також він нагадав, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Згідно з ними відвідувати громадські заклади у «жовтій зоні» можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ. Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19.
Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати й негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS