facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики тричі порушували «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

З початку доби 29 грудня бойовики тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі. В результаті ворожих дій жоден український військовий не постраждав.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Так, один з обстрілів бойовиків був зафіксований поблизу Новолуганського. Бойовики вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів.

У бік Трьохізбенки ворог відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Крім того, недалеко від Новоселівки противник відкривав вогонь із автоматичних і станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів, а також стрілецької зброї.

«Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, і змусили противника припинити обстріли», – йдеться в повідомленні.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

16 хв тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

53 хв тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

1 год тому
Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

1 год тому