facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Влада США попросила операторів відкласти запуск 5G

1x
Прослухати
--:--
--:--

Влада США звернулася до компаній AT&T та Verizon з проханням відкласти заплановане на 5 січня розгортання мереж високошвидкісного мобільного звʼязку пʼятого покоління (5G) через можливі ризики для авіації.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У листі, який керівництву двох найбільших телекомунікаційних операторів США направили міністр транспорту США Піт Буттіджич та голова Федерального управління цивільної авіації США Стів Діксон, йдеться про відстрочку розгортання мереж «на додатковий короткий період, не більше ніж два тижні».

У лютому 2021 року AT&T та Verizon отримали дозвіл на використання частот C-діапазону (3,4—3,8 ГГц) для 5G, заплативши за це кілька десятків мільярдів доларів. Компанії відтермінували розгортання мереж із новим діапазоном частот, щоб дати FAA час вивчити можливий вплив стандарту 5G на чутливу електроніку літаків, у тому числі на роботу радіовисотомірів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

41 хв тому
До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

56 хв тому
Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

1 год тому
«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

2 год тому