facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики двічі порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Упродовж минулої доби, 14 січня, з боку бойовиків зафіксували 2 порушення режиму припинення вогню, 1 із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це йдеться у зведенні штабу сил ООС.

«Поблизу Водяного бойовики відкривали вогонь з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів. Неподалік Причепилівки противник здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї», – йдеться у повідомленні.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

У штабі також зазначають, що станом на 7 годину ранку 15 січня порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків не зафіксовано.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

12 хв тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

33 хв тому
Окупанти атакували Київ: є постраждалі

Окупанти атакували Київ: є постраждалі

1 год тому
У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому