facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

КНДР запустила ще одну балістичну ракету

1x
Прослухати
--:--
--:--

Північна Корея запустила снаряд у бік Східного моря 30 січня.

Про це повідомило агентство Ренхап із посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів ЗС Південної Кореї.

За оцінками військових експертів, снаряд є балістичною ракетою. Цей пуск став сьомим за рахунком зі сторони КНДР у 2022 році.

«Наші військові відслідковують відповідні дії Північної Кореї та підтримують стан готовності», – йдеться у повідомленні ОКНШ.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

1 год тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

1 год тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

2 год тому