facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики 4 рази порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Упродовж 2 лютого бойовики на Донбасі 4 рази порушили режим припинення вогню, зокрема один раз — із забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це повідомив пресштаб операції Об’єднаних сил.

Так, біля Пісків бойовики відкривали вогонь з ручних протитанкових гранатометів, а в напрямку Талаківки — ще й з автоматичних станкових гранатометів.

Поблизу Водяного позиції українських військових обстріляли з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.

Бойовики обстріляли контрольно-пропускний пункт «Гнутове», через який проходить гуманітарний коридор. Для цього вони використали безпілотник, який скинув боєприпас.

І хоча поранених там не було, один український військовий був близький до цього. Його врятував металевий жетон, який зупинив осколок гранати.

Станом на 7:00 3 лютого порушень « режиму тиші» на Донбасі не фіксували.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

2 год тому