facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики 4 рази порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Упродовж 2 лютого бойовики на Донбасі 4 рази порушили режим припинення вогню, зокрема один раз — із забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це повідомив пресштаб операції Об’єднаних сил.

Так, біля Пісків бойовики відкривали вогонь з ручних протитанкових гранатометів, а в напрямку Талаківки — ще й з автоматичних станкових гранатометів.

Поблизу Водяного позиції українських військових обстріляли з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.

Бойовики обстріляли контрольно-пропускний пункт «Гнутове», через який проходить гуманітарний коридор. Для цього вони використали безпілотник, який скинув боєприпас.

І хоча поранених там не було, один український військовий був близький до цього. Його врятував металевий жетон, який зупинив осколок гранати.

Станом на 7:00 3 лютого порушень « режиму тиші» на Донбасі не фіксували.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

28 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

38 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому