facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Зеленський надав статус міст-героїв містам, які найбільше постраждали від армії РФ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент України Володимир Зеленський надав статус міст-героїв тим населеним пунктам, які найбільше постраждали від російського вторгнення в Україну.

Про це президент сказав у відеозверненні.

Містами-героями стануть:

  • Харків.
  • Чернігів.
  • Маріуполь.
  • Херсон.
  • Гостомель.
  • Волноваха.

«Наші герої, наші міста-герої, я вирішив відзначити спеціальним званням. Як це вже було. Коли перемогли іншу навалу, але схожу навалу. Інше вторгнення, але не менш жорстоке вторгнення», — сказав Зеленський.

Також Зеленський нагородив орденами мужності мерів цих міст та орденами Богдана Хмельницького  голів обласних адміністрацій.

Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

13 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

46 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому