facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Паралімпіада-2022: Україна вже завоювала 19 медалей

1x
Прослухати
--:--
--:--

На пʼятий день Паралімпійських ігор Україна отримала ще дві медалі — у різних класах лижних перегонів у спринті вільним стилем.

Про це передає НОК.

Срібло отримала Оксана Шишкова (із порушенням зору, її супроводжував Андрій Марченко), а бронзу — Григорій Вовчинський (має ураження опорно-рухового апарату, змагався стоячі).


Загалом Україна має 19 медалей: 6 золотих, 8 срібляних та 5 бронзових і перебуває на третьому місці у загальному заліку (перед нею іде Китай та Канада).

Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

34 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

57 хв тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому
На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

1 год тому