facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Київщині Bayraktar знищив російську систему РЕБ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Українська армія за допомогою БПЛА Bayraktar TB2 знищила російську систему радіоелектронної боротьби на Київщині.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Facebook.

«Наші оператори Bayraktar TB2 майстерно «відпрацювали» систему РЕБ противника в Київській області», – зазначив він.


Нагадаємо, що напередодні українські Повітряні Сили знищили ворожий пункт управління на київському напрямку.

Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

12 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

12 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

21 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

43 хв тому